Loading...
جمعه 01 مهر 1401 مدیر عطریمو 357 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه ماسک راشن تی


برند ماسک عطر و ادکلن ماسک راشن تی را در سال 2014 معرفی کرد. ماسک علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ماسک کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، ماسک راشن تی می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ماسک راشن تی - Russian Tea از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی معطر ادویه ای دسته بندی می شود. جولین راستکینت از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نعناع ، چرم ، لابدانیوم، فلفل ، مگنولیا ، روایح دودی، چای ، تمشک ، چوب درخت قان ، گل جاوید، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید عطر اورجینال مردانه - زنانه ماسک راشن تی به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید