Loading...
جمعه 26 فروردین 1401 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه روبرتوکاوالی او د پرفیوم


برند روبرتو کاوالی ادکلن برند روبرتوکاوالی او د پرفیوم را در سال 2012 معرفی کرد. روبرتو کاوالی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
روبرتو کاوالی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، روبرتوکاوالی او د پرفیوم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. روبرتوکاوالی او د پرفیوم - Roberto Cavalli Eau de Parfum از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. لویس ترنر از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های فلفل صورتی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شکوفه پرتقال ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، لوبان ، وانیل است.
برای خرید عطر زنانه روبرتوکاوالی او د پرفیوم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید