Loading...
شنبه 08 مرداد 1401 مدیر عطریمو 151 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه لووه کویزاس کویزاس کویزاس ادو تویلت


در سال 2007، شرکت عطرسازی لووه که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن لووه کویزاس کویزاس کویزاس ادو تویلت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر لووه کویزاس کویزاس کویزاس ادو تویلت با نام Quizás, Quizás, Quizás EDT هم شناخته می شود.
برند لووه متعلق به کشور اسپانیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کارلوس بنایم، امیلیو والروز، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: لیمو ترش، دانه‌های قرمز ، برگ و جوانه انگور فرنگی
اسانس میانی عطر: رز ، یاس
اسانس پایه عطر: کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، عسل
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر لووه کویزاس کویزاس کویزاس ادو تویلت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
لووه کویزاس کویزاس کویزاس ادو تویلت
خرید عطر ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید