Loading...
دوشنبه 30 خرداد 1401 مدیر عطریمو 209 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه هوبیگانت کولکوز فلیورز له اورجینال


عطر هوبیگانت کولکوز فلیورز له اورجینال از محصولات برند اصل هوبیگنت است. هوبیگنت از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند هوبیگنت معمولاً در کشور فرانسه ساخته و عرضه می شوند. هوبیگانت کولکوز فلیورز له اورجینال یا Quelques Fleurs l'Original از ترکیب آمیزه های رایحه های گلی خلق شده است. رابرت بیینامی از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح ترنج ، لیمو ترش، ترکیبات سبز ، ترخون ، شکوفه پرتقال ، مرکبات ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی رز ، بنفشه ، زنبق ، میخک صدپر ، یاس، گل برف ، گل یلانگ ، گل آفتاب پرست، گل مریم ، ارکیده ، یاس بنفش، پونه کوهی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل دانه تونکا ، مشک ، کهربا، وانیل ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، مشک زباد ، عسل ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید عطر اورجینال زنانه هوبیگانت کولکوز فلیورز له اورجینال به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید