Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
دوشنبه 24 آبان 1400 مدیر عطریمو 54 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه مرسدس بنز وی آی پی کلاب پیور وودی بای هری فرمونت


در سال 2015، شرکت عطرسازی مرسدس بنز که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن مرسدس بنز وی آی پی کلاب پیور وودی بای هری فرمونت را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر مرسدس بنز وی آی پی کلاب پیور وودی بای هری فرمونت با نام Pure Woody (VIP Club) by Harry Fremont هم شناخته می شود.
برند مرسدس بنز متعلق به کشور آلمان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چوبی معطر شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از هری فریمونت، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سیب ، هل ، زنجبیل
اسانس میانی عطر: شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، برگ بنفشه
اسانس پایه عطر: کهربا
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر مرسدس بنز وی آی پی کلاب پیور وودی بای هری فرمونت، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
مرسدس بنز وی آی پی کلاب پیور وودی بای هری فرمونت
خرید آنلاین ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید