Loading...
شنبه 23 مهر 1401 مدیر عطریمو 224 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه بوگاتی پیور بلک


برند بوگاتی ادکلن بوگاتی پیور بلک را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. بوگاتی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
بوگاتی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، بوگاتی پیور بلک می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. بوگاتی پیور بلک - Pure Black از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی فوژه دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، چرم ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه بوگاتی پیور بلک به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید