Loading...
شنبه 30 بهمن 1400 مدیر عطریمو 63 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه مابوسین پور لویی این بلک


برند مابوسین عطر و ادکلن مابوسین پور لویی این بلک را در سال 2015 معرفی کرد. مابوسین علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
مابوسین کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مابوسین پور لویی این بلک می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. مابوسین پور لویی این بلک - Pour Lui in Black از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی ماندارین، نعناع ، کارامل ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل سالویا ، سدر ، بنفشه ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، نعناع هندی ، چوب گایاک است.
برای خرید ادکلن اورجینال مردانه مابوسین پور لویی این بلک به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید