Loading...
پنجشنبه 21 تیر 1403 مدیر عطریمو 11 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه کام دی کارگونس واندرعود


ادکلن اصل مردانه - زنانه کام دی کارگونس واندرعود محصول کمپانی کام د گارکونس از کشور فرانسه است. کام د گارکونس این ادکلن محبوب را در سال 2014 به بازار عطرهای گرم مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن کام دی کارگونس واندرعود بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن کام دی کارگونس واندرعود از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی چوبی دسته بندی می شود. عطرهای شرقی چوبی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده کام دی کارگونس واندرعود:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های عود هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
کام دی کارگونس واندرعود یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه - زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید