Loading...
پنجشنبه 21 تیر 1403 مدیر عطریمو 12 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه تد لاپیدوس بلو


خرید عطر مردانه تد لاپیدوس بلو محصول کمپانی تد لاپیدوس از کشور فرانسه است. تد لاپیدوس این ادکلن محبوب را در سال 2004 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن تد لاپیدوس بلو بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن تد لاپیدوس بلو از نظر بویایی در گروه عطرهای معطر گیاهی دسته بندی می شود. عطرهای معطر گیاهی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر جرارد آنتونی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. جرارد آنتونی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده تد لاپیدوس بلو:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های درخت کاج ، پرتقال کامکوات هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های نعناع هندی ، یاس، گل پنجه مریم ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، کهربا، اقاقیای برزیلی ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید