Loading...
چهارشنبه 20 تیر 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن مردانه فراگرنس ورد تربیت


عطر و ادکلن مردانه فراگرنس ورد تربیت محصول کمپانی فراگرنس ورد از کشور امارات متحده عربی است. ادکلن فراگرنس ورد تربیت بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر فراگرنس ورد تربیت از نظر بویایی در گروه عطرهای خاص و خوشبو مردانه است که سهم فروش خوبی در بازار عطرهای مردانه دارد. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده فراگرنس ورد تربیت :
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های لیمو ترش، نعناع ، گریپ فروت ، فلفل صورتی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، جوز ، زنجبیل ، گل لادن، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
فراگرنس ورد تربیت یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید