Loading...
چهارشنبه 20 تیر 1403 مدیر عطریمو 13 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه رفلکشن 45


ادکلن اصل مردانه رفلکشن 45 محصول کمپانی آمواج از کشور عمان است. آمواج این ادکلن محبوب را در سال 2021 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن رفلکشن 45 بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن رفلکشن 45 از نظر بویایی در گروه عطرهای شرقی ادویه ای دسته بندی می شود. عطرهای شرقی ادویه ای در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر لوکاس سوزاک است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. لوکاس سوزاک هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده رفلکشن 45:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های لوبان ، اسطوخودوس ، هل ، سالویا اسکلاریا، فلفل صورتی ، دانه سرو کوهی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های دانه تونکا ، بهار نارنج، وانیل ، زنبق ، یاس، سنبل ختایی ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، صمغ درختچه مر، اوپوپوناکس ، صمغ کندر روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید