Loading...
چهارشنبه 20 تیر 1403 مدیر عطریمو 13 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن زنانه اون هیستویر د فمه سنشوال


ادکلن اصل زنانه اون هیستویر د فمه سنشوال محصول کمپانی مابوسین از کشور فرانسه است. مابوسین این ادکلن محبوب را در سال 2017 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر و ادکلن اون هیستویر د فمه سنشوال بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن اون هیستویر د فمه سنشوال از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای شیرین دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای شیرین در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اون هیستویر د فمه سنشوال:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های پرالین هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، فریزیا ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اون هیستویر د فمه سنشوال یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع خرید ادکلن های زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید