Loading...
چهارشنبه 20 تیر 1403 مدیر عطریمو 12 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه فیل زون زنانه


خرید ادکلن زنانه فیل زون زنانه محصول کمپانی زیپو فرگرنس از کشور ایالات متحده است. زیپو فرگرنس این ادکلن محبوب را در سال 2013 به بازار عطرهای معتدل زنانه معرفی و عرضه کرد. خرید عطر فیل زون زنانه بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن فیل زون زنانه از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای شیرین دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای شیرین در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده فیل زون زنانه:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، سیب ، آلو ، هلو هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، فریزیا ، یاس، گل برف ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، روایح چوبی، کارامل روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
فیل زون زنانه یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع خرید عطر های زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید