Loading...
چهارشنبه 20 تیر 1403 مدیر عطریمو 12 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه له آتسا


خرید عطر مردانه - زنانه له آتسا محصول کمپانی ماسک از کشور ایتالیا است. ماسک این ادکلن محبوب را در سال 2016 به بازار عطرهای معتدل مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. خرید ادکلن له آتسا بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن له آتسا از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. عطرهای گلی چوبی مُشکی در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر لوکا مافی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. لوکا مافی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده له آتسا:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، بهار نارنج هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های زنبق ، ریشه زنبق، گل یلانگ ، گل مریم ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، چرم روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
له آتسا یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه - زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید