Loading...
دوشنبه 18 تیر 1403 مدیر عطریمو 11 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید عطر مردانه اینفینیتی راش وایت ادیشن


ادکلن اصل مردانه اینفینیتی راش وایت ادیشن محصول کمپانی بنتلی از کشور انگلستان است. بنتلی این ادکلن محبوب را در سال 2016 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. خرید ادکلن اینفینیتی راش وایت ادیشن بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن اینفینیتی راش وایت ادیشن از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های معطر دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های معطر در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده اینفینیتی راش وایت ادیشن:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، اسطوخودوس هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، ریحان ، آویشن ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، چوب صندل سفید ، چوب کشمیر روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
اینفینیتی راش وایت ادیشن یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید