Loading...
يكشنبه 17 تیر 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن مردانه - زنانه رین


ادکلن اصل مردانه - زنانه رین محصول کمپانی اتات لیبره د اورنج از کشور فرانسه است. اتات لیبره د اورنج این ادکلن محبوب را در سال 2006 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. خرید ادکلن رین بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن رین از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی چایپر دسته بندی می شود. عطرهای چوبی چایپر در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر آنتوان لی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. آنتوان لی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده رین:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های کهربا، رز ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، زنبق ، چرم ، آلدهید ، لابدانیوم، فلفل ، روایح دودی، بوته وحشی جاوی ، زیره سبز هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های مردانه - زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید