Loading...
شنبه 16 تیر 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه رالف لورن بیگ پونی 1


ادکلن مردانه رالف لورن بیگ پونی 1 محصول کمپانی رالف لورن از کشور ایالات متحده است. رالف لورن این ادکلن محبوب را در سال 2010 به بازار عطرهای خنک مردانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن رالف لورن بیگ پونی 1 بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن رالف لورن بیگ پونی 1 از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی آبزی دسته بندی می شود. عطرهای گلی آبزی در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر ایو کاسر است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. ایو کاسر هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده رالف لورن بیگ پونی 1:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های گریپ فروت ، درخت بلوط ، لیمو ترش سبز هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند.
طبیعت عطر:
رالف لورن بیگ پونی 1 یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید