Loading...
شنبه 16 تیر 1403 مدیر عطریمو 12 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن مردانه - زنانه آکوا دی پارما آمبرا ادو پرفیوم


ادکلن مردانه - زنانه آکوا دی پارما آمبرا ادو پرفیوم محصول کمپانی آکوا دی پارما از کشور ایتالیا است. آکوا دی پارما این ادکلن محبوب را در سال 2019 به بازار عطرهای مردانه - زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل آکوا دی پارما آمبرا ادو پرفیوم بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن آکوا دی پارما آمبرا ادو پرفیوم از نظر بویایی در گروه عطرهای چوبی معطر دسته بندی می شود. عطرهای چوبی معطر در میان عطرهای مردانه - زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده آکوا دی پارما آمبرا ادو پرفیوم:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، پرتقال، برگ درخت نارنج هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، نعناع هندی ، سدر ، گیاه ناگارموتا، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، وانیل ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، عنبر روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه - زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع خرید عطر های مردانه - زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید