Loading...
پنجشنبه 14 تیر 1403 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید عطر زنانه دکدنس او سو دکدنت


برند مارک جاکوبز از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 خرید عطر دکدنس او سو دکدنت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند مارک جاکوبز علاوه بر بوی خوش عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
مارک جاکوبز کمپانی متعلق به ایالات متحده است. دکدنس او سو دکدنت - Decadence Eau So Decadent از کنار هم قرار گرفتن رایحه های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. آنی بازنشن از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های انگور فرنگی سیاه، پیچک ، گلابی ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، گل برف ، مگنولیا ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های کهربا، چوب کشمیر ، تمشک است. دکدنس او سو دکدنت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر دکدنس او سو دکدنت به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی دکدنس او سو دکدنت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید