Loading...
چهارشنبه 13 تیر 1403 مدیر عطریمو 20 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید عطر زنانه بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن


برند بولگاری خرید عطر بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن را در سال 2020 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند بولگاری همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
بولگاری در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Splendida Patchouli Tentation از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییچایپر گلی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های نعناع هندی ، هلو ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح نعناع هندی ، پونه کوهی ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، نعناع هندی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی بولگاری اسپلندیدا پچولی تنتیشن کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید