Loading...
چهارشنبه 13 تیر 1403 مدیر عطریمو 18 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه پویور بنگال


برند برکورت عطر و ادکلن پویور بنگال را در سال 2014 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند برکورت همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
برکورت در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، پویور بنگال می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Poivre Bengale از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی ادویه ای. قرار داده است. طبیعت عطر پویور بنگال گرم است. امیلی بوژ از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های زنجبیل ، فلفل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح چوب صندل سفید ، شبدر ، جوز ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. چرم ، چوب کشمیر ، عنبر از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر پویور بنگال به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی پویور بنگال کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید