Loading...
چهارشنبه 13 تیر 1403 مدیر عطریمو 15 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس


برند هوگو بوس از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2017 خرید ادکلن هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند هوگو بوس علاوه بر بوی خوش عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
هوگو بوس کمپانی متعلق به آلمان است. هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس - Boss The Scent For Her Intense از کنار هم قرار گرفتن رایحه های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی گلی میوه ای.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های عسل ، هلو ، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل اوسمانتوس ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل ، کاکائو است. هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی هوگو بوس د سنت فور هر اینتنس مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید