Loading...
سه شنبه 12 تیر 1403 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه ژان پل گوتیه


برند ژان پل گوتیه از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2023 عطر و ادکلن ژان پل گوتیه را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند ژان پل گوتیه علاوه بر بوی خوش عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
ژان پل گوتیه کمپانی متعلق به فرانسه است. ژان پل گوتیه - Gaultier Divine از کنار هم قرار گرفتن رایحه های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. کوئنتین بیش از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، دانه‌های قرمز ، کالیپسون، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل یاس، گل یلانگ ، گل سوسن، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، نعناع هندی ، مرنگ است.
برای زنانه خرید عطر ژان پل گوتیه به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی ژان پل گوتیه مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید