Loading...
يكشنبه 10 تیر 1403 مدیر عطریمو 23 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه اوشن


برند سریس اسپلندور خرید عطر اوشن را به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند سریس اسپلندور همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
سریس اسپلندور در امارات متحده عربی ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت امارات متحده عربی هستید، اوشن می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Splendor Ocean از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های معطر. قرار داده است. طبیعت عطر اوشن خنک است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، ترکیبات سبز ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، یاس، گاردنیای یاسمنی، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا ، مشک ، کهربا، سدر ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر اوشن به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی اوشن کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید