Loading...
جمعه 08 تیر 1403 مدیر عطریمو 17 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید عطر زنانه مگنولیا نوبیل


ادکلن زنانه مگنولیا نوبیل محصول کمپانی آکوا دی پارما از کشور ایتالیا است. آکوا دی پارما این ادکلن محبوب را در سال 2009 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه کرد. عطر مگنولیا نوبیل بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن مگنولیا نوبیل از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر آنتوان میزندی است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. آنتوان میزندی هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده مگنولیا نوبیل:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، لیمو ترش، بالنگ هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های رز ، یاس، گل مریم ، مگنولیا ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های وانیل ، نعناع هندی ، خس خس ، چوب صندل سفید روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
مگنولیا نوبیل یک عطر خنکاست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید