Loading...
پنجشنبه 07 تیر 1403 مدیر عطریمو 17 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن پارادوکس


برند پرادا در سال 2022 این عطر و ادکلن زنانه را با نام پارادوکس معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر و ادکلن پرادا است.
عطر های این برند ممحصول کشور ایتالیا هستند.
عطرها از ترکیب بسیاری از رایحه های طبیعی از دل طبیعت از سرتاسر جهان ساخته شده اند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر زنانه می پردازیم:
پارادوکس در گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل بو های متنوعی است.
آنتوان میزندی، شیامالا میزندیو، نادج لو گارلونزک از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. ادکلن اورجینال زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها معمولا از سه نت اولیه، میانی و پایانی ساخته شده اند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
رایحه حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، بسیار سریع منتشر و در فضا پخش می شود. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های ترنج ، نارنگی، گلابی هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های بهار نارنج، یاس، شکوفه پرتقال هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های لوبان ، مشک ، کهربا، وانیل هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع ادکلن بر روی خرید اینترنتی ادکلن کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید