Loading...
چهارشنبه 06 تیر 1403 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه هوم او فور من


برند دیور عطر و ادکلن هوم او فور من را در سال 2014 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند دیور همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
دیور در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، هوم او فور من می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Homme Eau for Men از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر هوم او فور من خنک است. فرانسوا دماشی از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، گریپ فروت ، گشنیز ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح زنبق ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. کهربا، سدر از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر هوم او فور من به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی هوم او فور من کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید