Loading...
چهارشنبه 06 تیر 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه VIII روکوکو ایمورتل


خرید عطر مردانه VIII روکوکو ایمورتل محصول کمپانی کلایو کریستین از کشور انگلستان است. کلایو کریستین این ادکلن محبوب را در سال 2017 به بازار عطرهای معتدل مردانه معرفی و عرضه کرد. عطر VIII روکوکو ایمورتل بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. ادکلن VIII روکوکو ایمورتل از نظر بویایی در گروه عطرهای گلی میوه ای شیرین دسته بندی می شود. عطرهای گلی میوه ای شیرین در میان عطرهای مردانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده VIII روکوکو ایمورتل:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، لیمو ترش هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های گل جاوید، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های کهربا، خس خس ، پاپیروس روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
VIII روکوکو ایمورتل یک عطر معتدلاست.
برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع عطر های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید