Loading...
سه شنبه 05 تیر 1403 مدیر عطریمو 83 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن زنانه ایلوزیون فور هر


برند بوتگا ونتا عطر ایلوزیون فور هر را در سال 2019 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند بوتگا ونتا همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
بوتگا ونتا در ایتالیا ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، ایلوزیون فور هر می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Illusione for Her از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییگلی چوبی مُشکی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، انگور فرنگی سیاه، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح شکوفه پرتقال ، برگ انجیر ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا ، درخت زیتون از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر ایلوزیون فور هر به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ایلوزیون فور هر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید