Loading...
سه شنبه 05 تیر 1403 مدیر عطریمو 12 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه مون گرلن بلوم آف رز ادو پرفیوم


برند گرلن خرید عطر مون گرلن بلوم آف رز ادو پرفیوم را در سال 2020 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند گرلن همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
گرلن در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مون گرلن بلوم آف رز ادو پرفیوم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Mon Guerlain Bloom of Rose Eau de Parfum از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی گلی. قرار داده است. تیری واسر، دلفین جلکا از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، رز ، گلابی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، اسطوخودوس ، یاس، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر مون گرلن بلوم آف رز ادو پرفیوم به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی مون گرلن بلوم آف رز ادو پرفیوم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید