Loading...
سه شنبه 05 تیر 1403 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه ام


برند ماریا کری از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2007 خرید ادکلن ام را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند ماریا کری علاوه بر بوی خوش عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
ماریا کری کمپانی متعلق به ایالات متحده است. ام - Mariah Carey M از کنار هم قرار گرفتن رایحه های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. کارلوس بنایم، لاک دانگ از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های آب دریا ، پف نبات، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گاردنیای یاسمنی، یاس تاهیتی، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا، روایح دودی است. ام از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید عطر ام به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی ام مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید