Loading...
پنجشنبه 31 خرداد 1403 مدیر عطریمو 19 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن مردانه جیمی چو جیمی چو من بلو


برند جیمی چو خرید عطر جیمی چو جیمی چو من بلو را در سال 2018 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند جیمی چو همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
جیمی چو در انگلستان ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت انگلستان هستید، جیمی چو جیمی چو من بلو می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Jimmy Choo Man Blue از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. ناتالی لارسن از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، اسطوخودوس ، سالویا اسکلاریا، فلفل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح سیب ، چرم ، سرو ، عنبر، آناناس ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. وانیل ، نعناع هندی ، خس خس ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر جیمی چو جیمی چو من بلو به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی جیمی چو جیمی چو من بلو کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید