Loading...
چهارشنبه 30 خرداد 1403 مدیر عطریمو 23 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه آزارو کروم سامر


برند آزارو عطر و ادکلن آزارو کروم سامر را در سال 2012 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند آزارو همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
آزارو در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، آزارو کروم سامر می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Chrome Summer از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی ادویه ای. قرار داده است. طبیعت عطر آزارو کروم سامر خنک است. میشل آلمیراک از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های گریپ فروت ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح هل ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. کهربا، اقاقیای برزیلی از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر آزارو کروم سامر به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی آزارو کروم سامر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید