Loading...
دوشنبه 28 خرداد 1403 مدیر عطریمو 24 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه دیویدوف ران وایلد مردانه


برند دیویدوف خرید ادکلن دیویدوف ران وایلد مردانه را در سال 2019 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند دیویدوف همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
دیویدوف در سوئیس ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت سوئیس هستید، دیویدوف ران وایلد مردانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Run Wild for men از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییمعطر ادویه ای. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های دارچین ، زنجبیل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. دانه تونکا ، انجیر از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر دیویدوف ران وایلد مردانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی دیویدوف ران وایلد مردانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید