Loading...
يكشنبه 27 خرداد 1403 مدیر عطریمو 29 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه لانوین اِ گرل این کپری


برند لانوین خرید ادکلن لانوین اِ گرل این کپری را در سال 2019 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند لانوین همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
لانوین در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لانوین اِ گرل این کپری می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در A Girl In Capri از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های مرکباتی. قرار داده است. صوفی لابه از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، لیمو ترش، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح آب دریا ، شکوفه گریپ فروت، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا، چوب خیس سواحل از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر لانوین اِ گرل این کپری به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لانوین اِ گرل این کپری کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید