Loading...
پنجشنبه 24 خرداد 1403 مدیر عطریمو 21 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه کلاسیک مردانه


برند ناتیکا خرید ادکلن کلاسیک مردانه را در سال 1992 به فروشگاه های سراسر جهان عرضه کرد. ادکلن های برند ناتیکا همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ناتیکا در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، کلاسیک مردانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Nautica for men از رایحه هایی استفاده شده است که بوی نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی چایپر. قرار داده است. طبیعت عطر کلاسیک مردانه خنک است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه اسانس اولیه عطر از اسانس های ترنج ، لیمو ترش، بهار نارنج، آلدهید ، گشنیز ، دارچین ، ترخون ، سرو ، سالویا اسکلاریا، لیمو ترش سبز، استفاده شده است. روایح خیلی زود فضا را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، شمعدانی ، یاس، گل پنجه مریم ، زیره سبز، هستند. بو هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید عطر کلاسیک مردانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی کلاسیک مردانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید