Loading...
چهارشنبه 23 خرداد 1403 مدیر عطریمو 25 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم


عطر و ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم محصول کمپانی ایو سن لورن از کشور فرانسه است. ایو سن لورن این ادکلن محبوب را در سال 2022 به بازار عطرهای گرم زنانه معرفی و عرضه کرد. خرید عطر ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم از نظر بویایی در گروه عطرهای خاص و خوشبو زنانه است که سهم فروش خوبی در بازار عطرهای زنانه دارد. عطار این عطر ناتالی لارسن، الیور کرسپ، هونورین بلانک، مری سالمگنه است. از عطارهای برجسته و پرتوان که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید. ناتالی لارسن، الیور کرسپ، هونورین بلانک، مری سالمگنه هم در میان عطاران جهان جزء بهترین هاست.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های نارنگی ماندارین، دارچین ، گلابی هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های یاس، شکوفه پرتقال ، روایح خورشیدی، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های وانیل ، نعناع هندی ، ارکیده ، قهوه روبرو هستیم.
طبیعت عطر:
ایو سن لورن بلک اوپیوم له پرفیوم یک عطر گرماست.
برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های زنانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید