Loading...
يكشنبه 13 خرداد 1403 مدیر عطریمو 25 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اسکال


برند فیلیپ پلین در سال 2019 این عطر و ادکلن مردانه - زنانه را با نام اسکال معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این ادکلن فیلیپ پلین است.
عطر های این برند ممحصول کشور سوئیس هستند.
عطرها از ترکیب بسیاری از رایحه های طبیعی از دل طبیعت از سرتاسر جهان ساخته شده اند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه - زنانه می پردازیم:
گروه بویایی:
عطرهایی که در گروه بویایی این عطر قرار دارند، شامل بو های متنوعی هستند.
آلبرتو موریلاس از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. ادکلن اصلی مردانه - زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها معمولا از سه نت اولیه، میانی و پایانی ساخته شده اند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
رایحه حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، بسیار سریع منتشر و در فضا پخش می شود. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های هل ، فلفل ، آب هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های چرم ، روایح چوبی هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های وانیل ، عنبر هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت عطر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع ادکلن بر روی خرید عطر کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید