Loading...
سه شنبه 08 خرداد 1403 مدیر عطریمو 26 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه کرید اونتوس ابسولو


خرید ادکلن مردانه کرید اونتوس ابسولو محصول کمپانی کرید از کشور فرانسه است. کرید این ادکلن محبوب را در سال 2023 به بازار عطرهای مردانه معرفی و عرضه کرد. خرید ادکلن کرید اونتوس ابسولو بعد از عرضه به عطرفروشی های سراسر جهان سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر کرید اونتوس ابسولو از نظر بویایی در گروه عطرهای خاص و خوشبو مردانه است که سهم فروش خوبی در بازار عطرهای مردانه دارد. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده کرید اونتوس ابسولو:
زمانی که قصد پوشیدن این عطر را دارید، اولین بویی که احساس می کنید، مجموعه ای از اسانس های ترنج ، گریپ فروت ، انگور فرنگی سیاه هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به نت های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های هل ، دارچین ، زنجبیل ، بالنگ ، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های نعناع هندی ، خس خس ، فلفل صورتی روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی مردانه خرید عطر کلیک کنید و انواع ادکلن اصل های مردانه از عطرهای متفاوت از برندهای مطرح جهانی که بسیار متنوع و جذاب هستند را مشاهده کنید. در فروشگاه عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرهای زنانه و مردانه در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید