Loading...
شنبه 05 خرداد 1403 مدیر عطریمو 26 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

خرید عطر مردانه اپیک ادونچر نایت


برند امپر از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند ادکلن اصل اپیک ادونچر نایت را معرفی و روانه بازار کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند امپر علاوه بر بوی خوش عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
امپر کمپانی متعلق به امارات متحده عربی است. اپیک ادونچر نایت - Epic Adventure Night از کنار هم قرار گرفتن رایحه های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی رایحه های مرکباتی.هستند. عطرسازان این عطر، از عطاران خلاق و خوش ذوق صنعت عطر هستند که این عطر را ساختند.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های پرتقال، روایح چوبی، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل لیمو ترش، گشنیز ، تمشک ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های خس خس است. اپیک ادونچر نایت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید عطر اپیک ادونچر نایت به فروشگاه عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اپیک ادونچر نایت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید