Loading...
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 46 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه گیفت ست کلوهه زنانه


برند کلوهه عطر اصل گیفت ست کلوهه زنانه را در سال 1975 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند کلوهه همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
کلوهه در فرانسه ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، گیفت ست کلوهه زنانه می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Chloé for women Gift Set از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های گلی. قرار داده است. بتی بیوسه از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، سنبل ، آلدهید ، نارگیل ، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، هلو ، پیچ امین الدوله ، یاس بنفش، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، میخک صدپر ، یاس، نرگس ، گل مریم ، پونه کوهی ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. لوبان ، مشک ، کهربا، خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای زنانه خرید عطر اورجینال گیفت ست کلوهه زنانه به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی گیفت ست کلوهه زنانه کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید