Loading...
پنجشنبه 27 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 11 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه آمواج اینترلود 53


برند آمواج عطر و ادکلن آمواج اینترلود 53 را در سال 2020 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند آمواج همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
آمواج در عمان ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت عمان هستید، آمواج اینترلود 53 می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Interlude 53 از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییشرقی چوبی. قرار داده است. پیر نگرین از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، فلفل قرمز شیرین ، مرزنجوش، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح کهربا، لابدانیوم، روایح دودی، اوپوپوناکس ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، چرم ، عود از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید عطر و ادکلن آمواج اینترلود 53 به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی آمواج اینترلود 53 کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید