Loading...
دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 10 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه هوگو اکسترم


برند هوگو بوس عطر و ادکلن هوگو اکسترم را در سال 2016 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند هوگو بوس همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
هوگو بوس در آلمان ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت آلمان هستید، هوگو اکسترم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Hugo Extreme از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییمعطر گیاهی. قرار داده است. طبیعت عطر هوگو اکسترم خنک است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های سیب ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح اسطوخودوس ، سالویا ، شمعدانی ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. سدر ، درخت نراد از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن اورجینال هوگو اکسترم به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی هوگو اکسترم کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید