Loading...
شنبه 22 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 13 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه ایت اند باب چمپس دی پروونس


برند ایت اند باب ادکلن برند ایت اند باب چمپس دی پروونس را در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند ایت اند باب همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
ایت اند باب در ایالات متحده ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، ایت اند باب چمپس دی پروونس می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Champs De Provence از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییرایحه های گلی. قرار داده است. عطرسازان مطرحی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم هستند.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، پرتقال، گلابی ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح رز ، یاس، شکوفه پرتقال ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، چای میت، آمبروکسان از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه - زنانه خرید ادکلن ایت اند باب چمپس دی پروونس به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی ایت اند باب چمپس دی پروونس کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید