Loading...
شنبه 22 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 13 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه من بلو


برند مرسدس بنز عطر اصل من بلو را در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن جهانی معرفی و عرضه کرد. ادکلن های برند مرسدس بنز همواره جزء محبوب ترین و پرفروشترین عطرهای عطر فروشی های سراسر جهان بوده است.
مرسدس بنز در آلمان ثبت شده است و عطرهای آن با نام این کشور عرضه می شود. اگر از طرفداران عطرهای ساخت آلمان هستید، من بلو می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عطر شما باشد. در Mercedes Benz Man Blue از اسانس هایی استفاده شده است که رایحه نهایی عطر را در گروه بویاییچوبی معطر. قرار داده است. طبیعت عطر من بلو گرم است. میشل آلمیراک از عطاران برتر عطرسازی در ساخت رایحه بینظیر این عطر سهیم است.
برای ساخت رایحه نت اولیه عطر از اسانس های ترنج ، فلفل ، استفاده شده است. روایح خیلی زود شامه را پر می کنند و سریع از بین می روند. نت میانی عطر شامل روایح دانه تونکا ، اسطوخودوس ، هستند. رایحه هایی که دیرتر از بین می روند. مشک ، کهربا از روایح نت پایانی عطر هستند. این روایح از پخش بوی خوبی برخوردارند و به خوبی در فضا پخش می شوند. برای مردانه خرید ادکلن من بلو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العادی ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی من بلو کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید