Loading...
جمعه 21 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 15 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر سی فور من وودی لیدر ویت عوده اینتنس


کمپانی کلایو کریستین در سال 2017 این عطر اصل مردانه را با نام سی فور من وودی لیدر ویت عوده اینتنس معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر کلایو کریستین است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور انگلستان هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه می پردازیم:
سی فور من وودی لیدر ویت عوده اینتنس در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
از عطرسازان مطرح حوزه عطرسازی رایحه بینظیر این عطر را خلق کرده است. عطر مردانه گرماست.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های نارنگی ماندارین، عود هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های تنباکو ، زعفران هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های چرم ، روایح چوبی، روایح شرقی هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت ادکلن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید اینترنتی ادکلن اورجینال کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید