Loading...
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه اسنسیا اسپرت


برند لووه از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2014 عطر اصل اسنسیا اسپرت را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند لووه علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
لووه کمپانی متعلق به اسپانیا است. اسنسیا اسپرت - Esencia Loewe Sport از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی معطر ادویه ای.هستند. امیلیو والروز از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های ترنج ، نارنگی ماندارین، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل شمعدانی ، فلفل ، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، کهربا است. اسنسیا اسپرت از عطرهای خنک و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای مردانه خرید اینترنتی عطر و ادکلن اسنسیا اسپرت به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی اسنسیا اسپرت مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید