Loading...
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه بوتگا ونتا نات او ابسولو


برند بوتگا ونتا از برندهای مطرح در حوزه تولید عطر و ادکلن است. این برند در سال 2018 ادکلن اصل بوتگا ونتا نات او ابسولو را معرفی و عرضه کرد. اکثر عطرهای تولیدی برند بوتگا ونتا علاوه بر بوی خوش و ماندگاری عطر، از طراحی شکیل و زیبای عطر برخورداند.
بوتگا ونتا کمپانی متعلق به ایتالیا است. بوتگا ونتا نات او ابسولو - Knot Eau Absolue از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوع ساخته شده است. این اساسن ها جزئی از گروه بویایی شرقی گلی.هستند. دانیالا روش آندرایه از عطاران خلاق و خوش ذوق است که این عطر را ساخت.
عطرها از کنار هم چیده شدن اسانس های متنوعی به وجود آمدند. اسانس اولیه عطر شامل رایحه های بهار نارنج، گل آفتاب پرست، هستند. این رایحه ها آشکار و بعد از دقایقی از بین می روند. اسانس میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، یاس، است. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های صمغ درختچه مر، اوپوپوناکس است. بوتگا ونتا نات او ابسولو از عطرهای گرم و فوق العاده جذاب است و انتخاب بسیار مناسبی برای شیک پوشان است.
برای زنانه خرید ادکلن اصل بوتگا ونتا نات او ابسولو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر شاهد تنوع فوق العادی ای از انواع عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت خواهید بود. با کلیک بر روی بوتگا ونتا نات او ابسولو مشخصات کامل عطر به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید