Loading...
سه شنبه 18 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 14 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اندر مای اسکین


کمپانی فرانچسکا بیانکی در سال 2017 این ادکلن اصل مردانه - زنانه را با نام اندر مای اسکین معرفی و به بازار عطر عرضه کرد. صاحب امتیاز این عطر فرانچسکا بیانکی است.
عطر های این کمپانی ساخت کشور هلند هستند.
عطرها ترکیبی از آمیزه های متفاوت هستند که در کنار هم بوی نهایی عطر را می سازند. در ادامه این مقاله به بررسی اسانس های این عطر مردانه - زنانه می پردازیم:
اندر مای اسکین در گروه بویایی شرقی چوبی دسته بندی می شود. این گروه بویایی شامل اسانس های متنوعی است.
فرانچسکا بیانکی از متخصصین عطرسازی است و رایحه بینظیر این عطر را ساخته است. عطر مردانه - زنانه یکی از برترین عطرهای این گروه بویایی از این برند است.
نت های سازنده عطر:
عطرها ترکیبی از مواد طبیعی و معطر در سه نت اولیه، میانی و پایانی هستند.
نت اولیه عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت اولیه عطر، در اولین لحظه افشاندن عطر بروز می کنند. این بوی خوش حاصل ترکیب اسانس های اسطوخودوس ، گریپ فروت ، فلفل ، ادویه جات معطر هستند.
نت میانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
بوی حاصل از ترکیب آمیزه های نت میانی عطر، بعد از نت های اولیه بروز می کنند. عطر و بوی نت میانی حاصل ترکیب اسانس های رز ، میخک صدپر ، پونه کوهی هستند.
نت پایانی عطر شامل ترکیبات زیر است:
نت پایانی عطر شامل رایحه های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، چرم ، عنبر، فیبر بیدستران، بلسان کلمبیایی ، گوستوس، بلسان پرویی هستند. این اسانس ها مدت زمان بیشتری باقی مانده و خط بوی بینظیری را به جا می گذارند.
برای اطلاع از قیمت ادکلن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید و از اطلاعات کامل انواع عطر و ادکلن ها مطلع شوید و برای خرید انواع عطر بر روی خرید آنلاین ادکلن کلیک کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید