Loading...
شنبه 08 اردیبهشت 1403 مدیر عطریمو 133 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه پرایو سالسا


ادکلن اصل زنانه پرایو سالسا محصول برند امپر از کشور امارات متحده عربی است. امپر این عطر بسیار خوشبو را در سال 2015 به بازار عطرهای زنانه معرفی و عرضه کرد. ادکلن اصل پرایو سالسا بعد از عرضه به فروشگاه های عطر سهم فروش خوبی بدست آورد.
عطر و بوی خوش این عطر از کنار هم قرار دادن روایح شگفت انگیز و خارق العاده ای خلق شده است. در ادامه این مقاله به شرح مشخصات بویایی عطر می پردازیم. عطر پرایو سالسا از نظر بویایی در گروه عطرهای رایحه های مرکباتی دسته بندی می شود. عطرهای رایحه های مرکباتی در میان عطرهای زنانه جزء پرفروش ها و پرطرفدارها هستند. عطار این عطر، از عطارهای برجسته و پرتوان است که عطرهای متنوعی در کارنامه عطرهای خود دارد. نام عطار یک عطر از مشخصات مهم در زمان خرید عطر است. بنابراین دقت کافی را داشته باشید.
بررسی اسانس های تشکیل دهنده پرایو سالسا:
بعد از اسپری اولین پاف از عطر، اولین بویی که احساس می شود، مجموعه ای از اسانس های مرکبات هستند. این بوی نسبتاً قوی و تند، بعد از گذشت دقایقی کم کم محو و ناپدید می شوند. بعد از محو اسانس اولیه عطر، دومین بویی که احساس می شود، مربوط به اسانس های میانی عطر هستند. ترکیب آمیزه های ریحان ، یاس، نت میانی عطر را تشکیل می دهند. بوی حاصل از ترکیب اسانس های میانی عطر، بعد از بروز، مدت بیشتری در فضا ماندگار می شوند. آخرین نت، اسانس های نت پایانی هستند. این اسانس ها زمان بیشتری می مانند. در نت پایانی این عطر با ترکیبی از آمیزه های مشک ، چوب صندل سفید ، عنبر روبرو هستیم.

برای خرید عطر، بر روی زنانه خرید ادکلن اصل کلیک کنید و انواع عطر و ادکلن های زنانه از انواع برندهای ارزان قیمت تا عطرهای نیش گران قیمت را مشاهده کنید. در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرافشان، می توانید، انواع عطرها در برندهای متفاوت را مشاهده کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید